Virgilio Gomes Piscina Villa
| Wifi Wi-Fi | Úszómedence Fűtött úszómedence | Helyszíni étkezés Medenceparti büfé |
| Tárgyalótermek Tárgyaló/bankett létesítmények | Nemdohányzó Nemdohányzó szobák | Gyerekbarát Kiságyak Járóka Babakocsi Gyerekklub Játszótér Játékterem Játékok |
| Légkondicionálás | Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
A 2 hálószobás Virgilio Gomes Piscina Villa São Paulo legfeljebb 20 vendéget fogad, és meghívja őket egy terasz élvezetére.
A Parque dos Paturis csaknem egy 25 perces sétára, míg a Quilombo Valley nagyjából 2 km-re található a São Paulo városi nyaraló területétől. A 3 fürdőszobás villa olyan sportlétesítményekhez is hozzáférést biztosít, mint a kocsival 15 percre található a Corinthians Aréna.
A 7 percnyi sétára lévő Temakeria Osaka Sushi ázsiai ételeket kínál. A Virgilio Gomes Piscina Villa egy 20 perces autóútra fekszik a Sao Paulo-Guarulhos nemzetkozi repülőtértől, míg a Sao Miguel Paulista vasútállomás 950 méterre van. A vendégek élvezhetik a helyszínen kínált luxust, például a piknikezőhelyet és játszóteret, valamint egy magán úszómedencét, amely a maximális kikapcsolódást szolgálja.
- Repülőterek
- Sao Paulo-Guarulhos nemzetkozi repuloter15 km
- Vasútállomások
- Terminal Rodoviario do Tietê18 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó szobák
- Wi-Fi
- Parkoló
- VIP be-/kijelentkezés
- Háziállat engedélyezett
- 24 órás biztonsági szolgálat
- Tűzoltó készülékek
Étkezés és italfogyasztás
- Medenceparti büfé
- Piknik terület/Kempingasztalok
Tevékenységek és relaxáció
- Fűtött úszómedence
- Kültéri úszómedence
- Sekély végű medence
Szolgáltatások
- Tárgyaló/bankett létesítmények
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Kerti bútor
- Mosógép
- LCD TV
- Kiságyak
- Járóka
- Babakocsi
- Táblajátékok
- Játszótér
- Játékok
- Gyerekklub
- Játékterem
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Virgilio Gomes Piscina Villa milyen messze van a Sao Paulo-Guarulhos nemzetkozi repülőtértől?
A Virgilio Gomes Piscina Villa autóval 20 percre van a Sao Paulo-Guarulhos nemzetkozi repülőtértől. - ❓
Medence elérhető a Virgilio Gomes Piscina Villa kínálatából?
Igen, a Virgilio Gomes Piscina Villa vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető magán úszómedencét. - ❓
A nyaraló biztosít konyhát?
A nyaraló felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
Kik a szálláshely leggyakoribb vendégei?
Bár a szálláshely különösen a gyerekkel érkező vendégek körében kedvelt, minden vendéget szívesen látnak. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Virgilio Gomes Piscina Villa területén tartózkodunk?
São Paulo nevezetességei közé tartozik a Corinthians Aréna és a Quilombo Valley, amelyek 6 km-re, illetve 2 km-re találhatók a Virgilio Gomes Piscina Villa területétől. Ezenkívül a Parque Jacui (1 km) szintén ajánlott a látogatásra.